ESEROĞLU TEKSTİL VE AHŞAP

İçeriğe git

Ana Menü

İki Çer.Masa Üstü 50 cm.Ahşap Dok.Tezgahı

İKİ ÇERÇEVELİ DOKUMA TEZGAHLARI

AHŞAP KONSTÜRÜKSİYONLU 50 CM. MASA ÜSTÜ KULLANILAN 2 ÇERÇEVELİ TEZGÂHIMIZ.

50 cm. 2 çerçeveli olarak imalatını yaptığımız tezgâhlarımız okullarımızın ilköğretim, orta öğretim, el sanatları bölümleri için ve hobi amaçlı dokuma ürünleri kumaş, kilim vb. dokumalar yapmak için uygundur.Eğitim ve Öğretime elverişlidir.
Ahşap konstrüksiyonlu, 50 cm genişliği dokuma genişliğinde olup;80 cm.ye kadar dokuma yapılabilecek şekilde imal edilmektedir.
Dokumaya hazırlık bölümünü ihtiva eden çözgü için kullanılan sistem leventli olup; bobinlerin doğrudan levende sarılması (seri) çözgü sistemini ihtiva etmektedir.
Levent Yerinden  sökülmeden çözgüsü yapılacak şekilde tasarlanmıştır.Gereksiz zaman harcanmayacak şekilde dizayn edilmiştir.Çözgü için çözgü sistemi geliştirilmiştir..
Firmamızın Geliştirdiği Kullanımı, Öğrenilmesi kolay çözgü sistemi ile istenilen nitelik ve özelliklere sahip dokumalar elde edilebilmek için tezgâhın kurulduğu birime kurulacak çözgü sistemimizle istenilen özelliklere sahip dokumalar gerçekleştirilebilmektedir.
Anahtar teslimi atölye olarak da imal edilebilmektedir.
Bireysel isteklere göre de talepler karşılanmaktadır.
İmalatını yapmış olduğumuz dokuma tezgâhları imalat hatalarına karşı tüketici kanununda belirtilen süre ile (2)İki yıl firmamızın garantisi altındadır.
El dokuma Tezgâhlarının kullanımı ile ilgili Her zaman ücretsiz eğitim danışmanlık hizmeti verilmektedir.
Saygılarımızla.
ESEROĞLU TEKSTİL VE AHŞAP
FAB: KARADENİZ MAHALLESİ ZAFER YOLU CADDESİ NO:48
TEL:0 366 3132897
CEP:0 542 3543001
e-mail:eseroglu3@Hotmail.com
İNEBOLU-KASTAMONU


İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön