ESEROĞLU TEKSTİL VE AHŞAP

İçeriğe git

Ana Menü

10 ÇER.60 CM.ÇİFT LEVENTLİ DOKUMA TEZGAHI

ÇOK ÇERÇEVELİ DOKUMA TEZGAHLARI

METAL VE AHŞAP KONSTÜRÜKSİYONLU 60 CM. DOKUMA ENİ 10 ÇERÇEVELİ ELDEN VE AYAKTAN KUMANDALI ÇİFT LEVENTLİ TEZGÂHIMIZ.

60 cm. 10 çerçeveli olarak imalatını yaptığımız tezgâhlarımız okullarımızın orta öğretim, yüksek öğretim, tekstil, dokuma bölümleri, kumaş tasarım model geliştirme firmaları için kumaş, kilim vb. dokumalar yapmak kumaş tasarımı yapabilmek için uygundur. Eğitim ve Öğretime elverişlidir.
Metal ve ahşap konstrüksiyonlu, 60 cm genişliği dokuma genişliğinde olup;
10 çerçeveli elden ve ayaktan kumandalı, çerçeveler birbirinden bağımsız desen tasarımına uygun, kumaş tasarımı ileri düzeyde eğitim ve öğretim yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır.
Dokumaya hazırlık bölümünü ihtiva eden çözgü için kullanılan sistem leventli olup; bobinlerin doğrudan levende sarılması (seri) çözgü sistemini ihtiva etmektedir.
Levent Yerine yerleştirmesi ve sökmesi kolay olup gereksiz zaman harcanmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Çözgü için fazla yüklü bedeller ödemeye gerek yoktur. Çözgü sistemimiz Başka memleketlere veya firmamıza endeksli değildir.
Firmamızın Geliştirdiği Kullanımı, Öğrenilmesi kolay çözgü sistemi ile istenilen nitelik ve özelliklere sahip dokumalar elde edilebilmek için tezgâhın kurulduğu birime kurulacak çözgü sistemimizle istenilen özelliklere sahip dokumalar gerçekleştirilebilmektedir.
Anahtar teslimi atölye olarak da imal edilebilmektedir.
Bireysel isteklere göre de talepler karşılanmaktadır.
İmalatını yapmış olduğumuz dokuma tezgâhları imalat hatalarına karşı tüketici kanununda belirtilen süre ile (2)İKİ yıl firmamızın garantisi altındadır.
El dokuma Tezgâhlarının kullanımı ile ilgili Her zaman ücretsiz eğitim danışmanlık hizmeti verilmektedir.
Saygılarımızla.

ESEROĞLU TEKSTİL VE AHŞAP
FAB: KARADENİZ MAHALLESİ ZAFER YOLU CADDESİ NO:48  
TEL:0 366 3132897
CEP:0 542 3543001
        0 543 8493001
e-mail:eseroglu3@hotmail.com
www.eseroglu.com.tr
İNEBOLU-KASTAMONU


İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön